В Україну йдуть снігопади: синоптики назвали дату

Погода в Україні принесе снігопади вже наступного тижня. Так, за прогнозом Українського гідрометцентру, снігом частину країни замете вже у вівторок, 8 грудня. Потім опади знову повернуться 10 числа.

7 грудня дія морозного антициклону посилиться, принісши сильний нічний мороз на схід -10... -14 градусів, вдень тут від 0 до -4 морозу. На півночі і в центрі вдень 0... -3 морозу, вночі від -6 до -11 градусів. На півдні і заході вдень -1... +2 градуси, вночі -1... -4 морозу. Винятком стануть Закарпаття з +7 +9 вдень і +2 +4 вночі.

У Києві 7 грудня в день -1... -3 градуси, вночі -8... -10 морозу, без опадів.

У вівторок, 8 грудня, частину заходу, Вінницьку та Кіровоградську області накриє снігопадом, південь і Чернівецьку області - мокрим снігом, а на Закарпатті - дощ. На інших територіях опади менш імовірні, а температура очікується така ж, як і днем раніше.

У Києві опади не передбачаються, вдень -1... -3, а вночі -8... -10 морозу.

9 грудня буде без опадів, а температура підвищиться на 1-2 градуси, але день і ніч все ще будуть холодними.

У Києві ясна погода з -1... -3 вдень і -5... -7 вночі.

У четвер, 10 грудня, прийде послаблення холодів, але буде волого, а місцями - мокро. На заході, у Вінницькій, Житомирській, Одеській областях дощ, місцями - мокрий сніг. Інші області без опадів, але похмуро.

Температура +1 +5 на заході і півдні, вночі тут від +1 до -2 градусів. На півночі і в центрі вдень +1... -2, вночі -2... -6 морозу. На сході і північному сході вдень +1... -2, вночі -4... -9 градусів.

У Києві 10 грудня вдень +1... -1, а вночі від -3 до -5, хмарно, але істотних опадів синоптики не обіцяють.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення