В Умані у шістьох хасидів виявили коронавірус, а мер міста Олександр Цебрій закликав усіх прочан проходити тестування. Про це повідомляє PavlovskyNEWS.
Як заявив градоначальник, в місцевій лікарні є лише 14 ліжок, призначених для пацієнтів з COVID-19, а на лікуванні вже знаходяться 18 хворих,
За його словами, всі хасиди, які прибули в місто, повинні пройти тестування в приватних клініках Умані за свій рахунок. Поки з виконанням цієї вимоги проблем не виникає.
Цебрій також зазначив, що заходи, які виконуються у місті, дозволяють тримати ситуацію під контролем і зберігати спокій містян.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55