В Умані невідомі вночі пошкодили стелу загиблим учасникам АТО. Зловмисники вкрали три фотографії бійців і зламали прожектор для підсвічування Обеліска Слави.
По це повідомляє на сторінці в Facebook прес-служба виконкому Уманської міської ради.
"За фактом скоєного громадською організацією сімей учасників АТО Родина Героя, відділом житлово-комунального господарства Уманської міської ради направлено заяви в Уманський відділ поліції ГУНП в Черкаській області щодо початку досудового розслідування", - йдеться в повідомленні.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55