У центральній лікарні китайського міста Ухань двоє медиків Ю Ван і Ху Вейфенг у січні під час лікування інфікованих коронавірусом пацієнтів самі заразилися COVID-19. Лікарів госпіталізували і почали лікувати. В результаті, шкіра чоловіків потемніла, пише Metro.
Сталося це, судячи з усього, через пошкодження печінки і гормональні порушення.
Відзначається, що Ю Ван і Ху Вейфенг відчували себе дуже погано. Їх лікували методом ЕКМО (підтримка роботи серця і легенів у пацієнтів, у яких функція серця і легенів порушена досить тривалий час).

Також у лікарні не виключають, що шкіра потемніла і через деякі лікарські препарати, що дали таку реакцію організму.
Медики висловили надію, що після одужання шкіра їх колег знову придбає колишній колір.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55