Вночі, 7 вересня, в Ужгороді підліток скоїв розбійний напад на АЗС та втік з місця злочину.
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Закарпатської області.
Жінка-оператор автозаправки розповіла, що до приміщення увірвався чоловік у масці, озброєний пістолетом, і наказав віддати йому грошові кошти. Забравши з каси виручку в сумі 2500 гривень, нападник утік.

Затримали злочинця в місті Іршава, де він гостював у знайомих. Ним виявився 15-річний житель Ужгорода.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55