В Ужгороді цього року на площах і вулицях міста посадили 7 сортів. Про це повідомляє Ужгородська міськарада.
"Крім оторочених жовтим червоних Fabio, піоновидних махрових Blue Diamond, Negrita класу Тріумф рідкісного темно-фіолетового відтінку, ідеально білої Antarctica, – посадили ще 3 нові сорти", - йдеться у повідомленні.




14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34