Вадим Кісіль обраний членом НОК України

Віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Вадим Володимирович Кісіль увійшов до складу Національного Олімпійського Комітету. Про це стало відомо із офіційного повідомлення на сайті НОКу.

На фото: Вадим Кісіль

«Я дуже радий приєднатися до олімпійської родини. Для мене честь стати членом Національного олімпійського комітету України.

Дякую за довіру кожному, хто проголосував за мою кандидатуру, повірив у мене та моє бачення розвитку Національного олімпійського комітету, спорту та молоді України!», - зазначив новообраний член НОК Вадим Кісіль.

Також Вадим Кісіль раніше привітав Олімпійського чемпіона та ексміністра спорту України Вадима Гутцайта з обранням на посаду голови генеральної асамблеї НОК України та подякував за віддану й плідну працю над спортивним майбутнім України.

«Рухаємось тільки вперед — до Перемоги України та спортивних досягнень! Слава Україні», - підсумував Почесний президент Федерації греко-римської боротьби України Вадим Кісіль у своїй промові.

Нагадаємо, раніше Вадим Володимирович Кісіль вже обіймав посаду члена Національного Олімпійського Комітету як президент Федерації греко-римської боротьби (2009-2013 р.р.). Вадим Кісіль є майстром спорту СССР, заслуженим тренером України з греко-римської боротьби, серед вихованців якого - призери Олімпіад, чемпіонатів світу та Європи.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення