Вартістю $500 тисяч: зловмисники відібрали частину інтернет-ресурсу, що входить до Prozorro

Експравоохоронець під загрозою фізичного насильства змусив співвласника компанії віддати частину інтернет-ресурсу, що входить до Prozorro. Про це повідомляє столична прокуратура.

Так, згідно з матеріалами слідства, у 2017 році в учасників злочинної групи, очолюваної колишнім правоохоронцем, виник злочинний умисел отримати контроль над товариством «Держзакупівлі.Онлайн», більш відомого як інтернет-ресурс, що входить до системи публічних закупівель Prozorro. З цією метою зловмисники під погрозами насильства змусили одного із співвласників компанії укласти вдаваний договір на відчуження належної йому частки корпоративних прав у розмірі 50% статутного капіталу.

Вартість частки становила 500 тис. доларів США.

У подальшому для легалізації незаконно одержаного майна учасники групи створили ланцюг цивільно-правових відносин по переоформленню прав на підставних осіб.

Наразі трьом співвиконавцям злочину оголошено про завершення слідства та відкрито матеріали кримінального провадження для ознайомлення.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого місті Києві, оперативний супровід Управлінням СБУ в Черкаській області.

Загрози роботі системи публічних закупівель Prozorro на теперішній час немає.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення