Ватажок "ДНР" попросив вибачення: стали відомі подробиці нової хакерської витівки

 Апостроф

Українські хакери зламали сайт «республіканського телеканалу» самопроголошеної «ДНР», приурочивши це до Дня Конституції України.

«У рамках операції #opDay28 до Дня Конституції України впорснули сироватку правди т. зв. «першому республіканському телеканалу» терористичної організації «ДНР». Також зламано більше 10 інших сайтів агресивної російської пропаганди», - зазначили на сторінці «Inform Napalm Україна» у Facebook.

«Поки Захід висловлює заклопотаність, а офіційні структури займають позицію «хлопчиків для биття», ми ведемо свою боротьбу за примушення агресора до миру... і якщо Росія стала країною-терористом, то право бути суддею належить кожному громадянину світу!» – йдеться в заяві хакерів.

На сайті телеканалу бойовиків з'явилося нібито звернення ватажка «ДНР» Олександра Захарченко, в якому говориться таке:

«28 червня Україна святкує чергову річницю прийняття Конституції України. Але тепер це свято затьмарене конфліктом на Донбасі, який ми, неповноцінні придурки, розв'язали і призвели до численних порушень конституційних прав нормальних громадян.

Я змушений визнати, що, незважаючи на ту роботу, яку проводять моя придуркувата прес-служба і вірні мені шелудиві пси МДБ «ДНР», весь світ бачить, що ми почали гратися не у своїй пісочниці, від чого страждає і гине мирне населення Донбасу. Правда така, що Рашка вкотре нас підставила і нашими руками намагається віджати після Криму ще і Донбас.

Я особисто прошу вибачення перед всіма жителями України за свій ідіотизм і сподіваюся, що ця річниця Конституції України стане переломним етапом у відносинах Донбасу зі своєю Батьківщиною - Україною! Всупереч рашистській пропаганді ми вилікуємось від шизофренії, і на території Донбасу переможе Український Конституційний лад!»

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення