Важлива зустріч: в загибелі нардепа Давиденка з'явилися нові деталі

 Апостроф

У справі вбивства нардепа Валерія Давиденка правоохоронці виявили нові деталі, на підставі яких у поліції розглядають три версії загибелі чоловіка: вбивство, інсценоване під суїцид, самогубство і доведення до самогубства. Про це повідомили джерела в правоохоронних органах.

"Основною версією поліції сьогодні є доведення до самогубства. Про це говорять багато деталей, перш за все дані відеозапису, який постійно вівся в офісі нардепа. Можна бачити, як чоловік ходить по офісу, заходить в санвузол і звідти більше не виходить. Далі з'являється прибиральниця, яка і викликала правоохоронців", - повідомило джерело.

При цьому в оточенні нардепа не вірять у версію з самогубством. За словами знайомих Давиденка, ця людина не могла по емоційним чи іншим причинам піти і застрелиться.

"Він боєць, звик все життя долати труднощі, він не здається перед діловими або політичними проблемами і точно не накладе на себе руки з цієї причини. У нього прекрасна сім'я, розумна і красива дружина, з якою у них були чудові стосунки, і дві улюблених дочки - красуні. Він щасливий батько і чоловік, успішний бізнесмен і політик, самогубство - це точно не про нього", - сказав чоловік, який особисто знав загиблого.

Також джерело в правоохоронних органах повідомило, що за день до смерті у депутата була якась важлива зустріч, після якої він відключив телефон і залишився без зв'язку.

Правоохоронці вважають, що у нардепа були складні переговори, по ходу яких йому могли загрожувати. Не виключено, що загрожували його родині, що могло схилити його до самогубства.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення