Вбивство 8-річної дівчинки: поліція направила до Лощинівки спецназ

 Укрінформ

Одеське облуправління Національної поліції направило додаткові підрозділи, в тому числі спецпризначенців, до села Лощинівка Ізмаїльського району, де увечері 27 серпня група мешканців напала на помешкання місцевих ромів через убивство одним із них дівчинки.

Про це повідомила заступник керівника відділу комунікацій Одеського облуправління Національної поліції Анастасія Якубенко.

«З огляду на напружену ситуацію, в тому числі безлади й погроми 6 осель ромів, що сталися в Лощинівці Ізмаїльського району через убивство 8-річної дівчинки, туди направлено додаткові підрозділи правоохоронців. Оскільки в неділю призначено сход мешканців Лощинівки, патрульним поліцейським та спецпризначенцям належить забезпечити громадський порядок», - зазначила Якубенко.

За її словами, після виявлення понівеченого тіла неповнолітньої кінологи вийшли на слід убивці - раніше не судимого 20-річного мешканця. Його було затримано, і він дає свідчення. Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство).

Тіло дитини відправлено на судмедекспертизу, яка визначить, чи був факт зґвалтування дівчинки.

Як повідомлялося, відразу після затримання підозрюваного у селі, де мешкають переважно болгарські переселенці, виникли безлади, натовп почав громити будинки місцевих ромів. Члени ромської громади, що недавно тут поселились і проживали в кількох будинках, встигли залишити Лощинівку. Биття вікон та меблів було припинено після втручання поліції.

Як повідомлялося раніше, вбивство восьмирічної дівчинки в селі Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області спровокувало масові заворушення.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення