Вбивство Шеремета: стало відомо про останні подробиці у розслідуванні

 Громадське.ТВ

Слідство досі не встановило злочинців, які підірвали автомобіль із журналістом Павлом Шереметом улітку 2016 року. Про це в інтерв’ю Громадському сказав глава Національної поліції Сергій Князєв.

На питання, чому правоохоронці засекретили усі матеріали справи Шеремета, Князєв відповів:

«Щоб це не було темою обговорення: а що слідчі зробили, а що не зробили. Тому що це не несе для суспільства позитивної інформації, це в першу чергу шкодить розслідуванню. Особи, які вчинили ці злочини, не затримані».

За його словами, фільм журналістів-розслідувачів «Слідства.інфо» та OCCRP про вбивство Павла Шеремета «дав новий поштовх» для слідчих.

«Ми назвали цю історію «робота над помилками». Фільм нам дав поштовх усунути ті помилки, які ми мали. А потім нас почали обвинувачувати в тому, що ми все засекретили. Ми навпаки постійно підтримуємо зв’язок з усіма учасниками цього проекту», — зазначив Князєв.

На уточнююче питання, чи зрушилось з місця слідство після виходу фільму, голова поліції сказав: «Особи не встановлені».

Нагадаємо,, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення