Вбивство шведської журналістки на субмарині: винахідника засудили до довічного ув'язнення

 Канал 24

Данського винахідника Петера Мадсена засудили до довічного ув'язнення за вбивство шведської журналістки Кім Волл. Суд виніс таке рішення 25 квітня у Копенгагені.

Про це пише BBC.

Вбивці шведської журналістки Кім Волл Петеру Мадсену присудили довічне ув'язнення. Сторона обвинувачення зазначила, що чоловік планував вбивство Волл та здійснив його або перерізавши жертві горло, або задушивши її.

Додамо, що шведська журналістка Кім Волл збиралася написати матеріал про субмарину Мадсена і в серпні минулого року вирушила туди на інтерв'ю з винахідником. Востаннє живою її бачили 10 серпня на борту цього судна. 11 серпня стало відомо, що біля берегів Копенгагена зазнав аварії найбільший приватний підводний човен "Наутілус".

На його борту перед затопленням був лишень власник. Мадсен зумів врятуватись, а журналістка – зникла. 22 серпня правоохоронні органи Данії повідомили, що виявили в територіальних водах країни тіло жінки без голови та кінцівок. Згодом слідчі встановили, що воно належало Кім Волл.

Спершу Мадсен запевняв, що висадив її з човна ввечері перед аварією. Пізніше він тричі змінював свої свідчення. Та, врешті, визнав, що власноруч вбив жінку.

До слова, поліція, яка займалася розслідуванням цієї справи, наполягала, що найбільший приватний підводний човен був затоплений навмисне, щоб приховати сліди вбивства Кім Волл.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення