Вбивство та розчленування: репер Енді Картрайт мав коханку

Дружина українського репера Енді Картрайта (справжнє ім'я - Олександр Юшко) Марина Кохан вела відеоблог на YouTube про відносини чоловіків і жінок, а її вбитий чоловік мав коханку.

Як повідомляє Telegram-канал Life Shot, про те, що у подружжя були проблеми у стосунках, слідчі дізналися коли вивчили переписку музиканта з дружиною. Відомо, що Енді навіть кілька разів залишався ночувати у коханки. Правоохоронці встановили навіть адресу розлучниці, незабаром її допитають.

Раніше Кохал розповідала на своєму Youtube-каналі про відносини між чоловіком і жінкою. Один з випусків мав назву "Коли знаєш коханку чоловіка в обличчя". У блозі вона давала поради тим, хто зіткнувся з невірністю коханої людини. Дівчина говорила, що мало не кожен день до неї звертаються з проблемами зрад.

Адвокатка Ірина Скурту, яка захищає Марину Кохал, заявила, що не може підтвердити повідомлення ЗМІ про те, що репер збирався піти до коханки.

"У перший день, коли я побачила мою клієнтку, я задавала ті ж самі питання: чи є коханка, чи були сварки, матеріальні претензії. Вона все заперечувала", – зазначила Скурту.

Нагадаємо, що російський репер українського походження Енді Картрайт помер у Санкт-Петербурзі. Марина Кохал нібито дізналася про смерть чоловіка від передозування наркотиків, нікому про це не розповіла, розчленувала тіло і розклала по пакетах. На четвертий день вона зателефонувала адвокату і повідомила про те, що трапилося. Той, зі свого боку, повідомив у поліцію.

Однак у поліції спростували версію Кохал. Первинний аналіз не виявив наркотиків в організмі померлого репера. Також стало відомо, що Кохал розчленувала чоловіка разом зі своєю матір'ю. На момент інциденту в квартирі перебувала їхня з музикантом 2,5-річна дитина.

В інстаграм жінка називає себе астрологом календарей майя та вирішує питання сім'ї, любові, прибутку.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення