Вчені розвінчали міф щодо користі частого прийому їжі

Дієтологи з США і Великобританії розвінчали міф про користь частого прийому невеликих порцій їжі. Два присвячених цього дослідження опубліковані в журналі Proceedings of the Nutrition Society, коротко про них повідомляє видання EurekAlert

Вчені проаналізували роботи колег, що описують вплив на здоров'я людей режиму харчування, пов'язаного з соціальними, а не біологічними, годинами. Зокрема, фахівців зацікавив питання про ефективність дієти, передбачає часте вживання невеликих порцій їжі.

При збереженні сумарного добового обсягу споживаної їжі (на рівні, що передує дієті) збільшення частоти прийому порцій не матиме позитивного впливу на втрату зайвої маси тіла. Домогтися поліпшень можливо в разі зниження сумарної калорійності споживаних за добу продуктів.

Також вчені відзначили користь сімейних сніданків, обідів і вечерь. Спільні прийоми їжі в цьому випадку сприяють формуванню здорових звичок харчування у дітей. Дієтологи підтвердили доцільність зниження калорійності вечерь на користь сніданків. Між тим, учені поки утримуються від остаточних рекомендацій, що описують добовий розподіл споживання їжі залежно від часу її прийому.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення