Вдарила школярку книгою по голові: на Харківщині вчителя покарають через булінг

На Харківщині на вчительку, яка вдарила ученицю 5 класу підручником по голові, складуть адміністративний протокол через булінг учасника освітнього процесу. Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП у Харківській області.

“10 вересня у Первомайському ліцеї № 7 на уроці історії у 5-А класі вчителька вдарила книгою дитину по голові. Як з’ясувалося, школярка під час уроку переглядала сторінки книги, що не сподобалось вчителю. Замість того, щоб зробити зауваження, жінка підійшла до дівчинки, відібрала книгу та вдарила нею дитину по голові”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що наступного дня мати дитини написала заяву до Первомайського відділу поліції. Наразі матеріал переданий до ювенальної превенції районної поліції.

Працівники опитали вчителя історії та однокласників дівчини, які підтвердили дії вчителя.

“Інформація про подію внесена до Єдиного обліку. Відносно вчителя буде складений адміністративний протокол за ст.173-4 (булінг (цкування) учасника освітнього процесу) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Після чого матеріали будуть скеровані до суду для прийняття рішення”, — додається у повідомленні.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення