У Китаї камера зняла, як ведмідь вночі пробрався на пасіку і з'їв близько восьми кілограмів меду з вуликів. Про це повідомляє Daily Mail.
Кадри, опубліковані місцевим Центром з охорони природи, показують, що азіатський чорний ведмідь, якому, як вважають близько трьох років, уперше заходить на пасіку, ретельно оглядаючи околиці.
Потім тварина спустилася до вуликів і за один присід з'їла близько восьми кілограмів меду.
За інформацією ЗМІ, місцеві чиновники компенсували бджолярам вартість з'їденого ведмедем меду.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55