Великдень 2020: скільки відпочиватимуть українці

Великдень в Україні у 2020 році відзначається православними традиційно в неділю після першого повного місяця.

Коли Великдень в 2020 році

Дата змінюється щороку, і кожного разу її вираховують за допомогою таблиці Олександрійської пасхалії. В цьому році важливе і велике християнське свято припадає на 19 квітня.

Перед Великоднем віруючі дотримуються Великого посту, який розпочався відразу після Масниці 2 березня і триває завжди 48 днів (6 тижнів) - до суботи, 18 квітня.

В ніч проти неділі, 19-го, у всіх церквах і храмах України священнослужителі почнуть святкове богослужіння, приурочене чуду воскресіння Сина Божого Ісуса Христа, який віддав своє життя для спокутування гріхів людства.

Як свідчать біблійні писання, саме в цей день Спаситель воскрес після страти. У ніч проти неділі жінки виявили, що тіло Христа зникло з гробниці. До них з'явився янгол і приніс звістку про те, що Ісус воскрес із мертвих і спокутував гріхи всього людства перед Господом.

Скільки відпочиватимуть українці на Великдень 2020

Оскільки свято припадає на неділю, то згідно ст. 67 КЗпП України, наступний будній день стає вихідним - в цьому році це буде понеділок, 20 квітня. Тобто ми будемо відпочивати 3 дні - 18,19 та 20 квітня.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення