Українські військовослужбовці не відбивали частину території у російських терористичних військ у районі Світлодарської дуги.
Про це в коментарі "Обозревателю" розповів воїн АТО, заступник командира "Грузинського національного легіону" Шота Кеделашвілі.
"На Світлодарській дузі нічого такого не було, ніякого просування вперед. Дуже хотілося б, але поки що немає. Я зараз на лікуванні в Києві, але хлопці з "Грузинського легіону" постійно тримають мене в курсі", - сказав Кеделашвілі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55