Великобританія на кілька років закрила найбільшу сцену для російських артистів

 Крим.Реалії

Один з найпрестижніших концертних майданчиків світу — лондонський Albert Hall заборонив виступи на своїй сцені усім російським виконавцям. Цю інформацію підтвердив політичний емігрант з Росії та координатор руху "Говоріть голосніше!" Андрій Сидельников, пише Крим. Реалії

Він пояснив через, що керівництво закладу вдалось до такого рішучого кроку через концерт Валерії і на сьогодні головна і краща сцена Лондона тепер закрита для російських виконавців. Для всіх. Вони не хочуть більше зв'язуватися з російськими артистами. Репутація у Великобританії коштує дуже дорого,— зазначив Сидельников.

За його словами, майданчик буде закритий для всіх без винятку виконавців із Росії, навіть тих, які "не дружать з владою", однак "опозиційним" артистам тут завжди готові допомогти.

"Лондон не закривається для них, ми завжди раді їх вітати і чекаємо з концертами, готові допомогти в організації різних заходів, у пошуку альтернативних майданчиків. Але так склалася ситуація, що керівництво Альберт-холу вирішило не співпрацювати в найближчі роки з російськими виконавцями. І політичне забарвлення, погляди або що-небудь ще не мають значення, просто вони прийняли таке рішення", — наголосив Сидельников.

До слова, раніше стало відомо, що скандальна російська співачка Юлія Чичеріна, яка кілька разів давала концерти в окупованому проросійськими бойовиками Луганську, заспівала на сирійській базі Хмеймім.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення