У Києві частково обмежили вхід на станцію метро "Осокорки" через ремонтні роботи, які проводяться після ДТП. Про це повідомили в прес-службі Київського метрополітену.
"Один із входів до підземного переходу станції" Осокорки "(з боку станції" Харківська ") частково закритий для виконання ремонтних робіт після ДТП, яке трапилося 10 серпня", - повідомили в метрополітені.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55