У місті Беммель, що на кордоні Нідерландів із Німеччиною, у ніч на 22 серпня чоловік за кермом автомобіля навмисно врізався у будівлю мерії.
Автомобіль у момент зіткнення вибухнув і загорівся, оскільки в ньому знаходилися два балони з газом, а водій загинув. Постраждала також будівля мерії міста. При цьому вибухнув тільки один балон.
Відзначається, що дії водія були навмисними, оскільки він об’їжджав перешкоди на шляху до будівлі.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55