Близько 12 години дня анонім повідомив по лінії "102" про замінування двох автокіосків за адресою Оболонський проспект, 26. Про це на офіційній сторінці у Facebook повідомив мер міста Віталій Кличко.
"Правоохоронці та вибухотехніки перевірили цю інформацію та виявили небезпечні предмети. Всіх людей терміново евакуювали. Периметр навколо кіосків взяли під контроль правоохоронці та рятувальники", - йдеться у повідомленні.

Вибухівку, закріплену між легковою автівкою та автокіосками, знешкодили.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55