Вибух у Лівані: у Бейруті розпочалися антиурядові протести та сутички з поліцією, є поранені

Поліцейські формування по боротьбі з заворушеннями застосували 6 серпня сльозогінний газ проти активістів протестного руху в центрі ліванської столиці. Як передають ЗМІ з місця подій, групи агресивно налаштованих демонстрантів намагалися прорватися через кордони до парламентського палацу на площі Пляс Етуаль. В ході зіткнень, що спалахнули, з обох сторін є поранені, яких забирають карети швидкої допомоги, пише УНН.

Маніфестанти атакували ряди співробітників правоохоронних органів на сусідній площі Пляс де Мартір біля будівель газети An Nahar і міської мерії. При цьому вони закидали поліцейських камінням і пляшками із запальною сумішшю.

Протестувальники вперше вийшли в четвер на вулиці Бейрута після потужного вибуху в місцевому морському порту 4 серпня, що призвів до трагічних наслідків. Згідно з останніми даними, вибуховою хвилею були знищені і пошкоджені сотні будівель і житлових будинків, понад 300 тисяч людей залишилися без даху над головою. Загинули 145 осіб, постраждали близько 5 тисяч, десятки вважаються зниклими безвісти.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення