У вівторок 30 червня в результаті вибуху балона з газом в одному з медичних центрів на півночі Тегерана (Іран) загинули тринадцять людей. Про це повідомляють іранські медики.
За даними місцевих ЗМІ, після вибуху в медичному закладі почалася пожежа. На місце події виїхали пожежники. Встановлюються причини події. За попередніми даними, вибух стався у підвальному приміщенні медцентру.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55