Вибухи у Балаклії: поранено четверо військових

 УНН

У Балаклії під час проведення утилізації залишків боєприпасів четверо військовослужбовців ЗС України отримали поранення. Про це повідомляє у Facebook пресслужба Генштабу Збройних сил України

“15 листопада 2019 року о 15:20, за повідомленням чергового Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами, до медичних закладів було оперативно доставлено четверо військовослужбовців ЗС України. Пораненим військовослужбовцям оперативно надається фахова медична допомога у повному обсязі в медичних закладах”, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що військовослужбовці проводили на технічній території військової частини утилізацію встановленим порядком залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням всіх заходів безпеки, у спеціально обладнаному для цього місці — котловані.

Для забезпечення безпеки проведення утилізації був задіяний черговий пожежний підрозділ військової частини.

“На даний час на технічній території військової частини проводяться заходи щодо впорядкування місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів. Місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці”, — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 листопада місцеві ЗМІ повідомляли про те, що у Балаклії Харківської області прогриміли кілька вибухів неподалік полігону, було видно густий дим.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення