Вибухи у Кропивницькому сталися під час перекачування газу з автоцистерн, - прокуратура

Вибухи з пожежею сталися поруч з газозаправкою та не пов’язані з її діяльністю, а до справи причетні й інші підприємці

Прокуратура області взяла на контроль хід досудового розслідування резонансного кримінального провадження щодо пожежі та серії вибухів на вулиці Київський у місті Кропивницькому.

"Масштабні вибухи стали наслідком порушення техніки безпеки під час транспортування та перекачування газу між двома суб’єктами господарювання з використанням автоцистерн", - зазначають у відомстві. За даними прокуратури, надзвичайна подія трапилась на прилеглій до газової заправної станції території та не пов’язана з її діяльністю.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів місцевої прокуратури у Кропивницькому.

Торік за ініціативою прокуратури області було створено міжвідомчу робочу групу щодо протидії діяльності в регіоні нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів. За результатами проведеної роботи через грубі порушення вимог діючого законодавства припинено діяльність 24 нелегальних заправних станцій, розпочато 35 кримінальних проваджень.

Нагадаємо, що в обласному центрі, зі слів очевидців, сім разів лунали вибухи на газовій автозаправній станції 27 березня в 20:00. ДСНС повідомило, що внаслідок вибухів травмовано двох людей. Мер Кропивницького розповів, що поліція працює над встановленням реальних причин вибухів газової заправки. Газова заправка в Кропивницькому після семи вибухів має жахливий вигляд.

Згодом медики розповіли про стан постраждалих від вибухів на газовій заправці в Кропивницькому. Потім стало відомо, що після потужних вибухів кропивницькі комунальники не виявили руйнувань у житловому секторі, а кількість постражалих зросла. Від вибухів також постраждала тварина. Після пожежі громадський транспорт змінив маршрут

Зараз поліцейські розпочали кримінальне провадження за фактом щодо вибухів на газовій заправці в Кропивницькому та з'ясовують, чи легально працювала заправка.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення