Померла жінка, подавившись мандарином. У неї застрягла часточка фрукта у дихальних шляхах.
Відомо, що 64-річну жінку екстрено госпіталізували з її квартири. Вона їла мандаринку, поперхнулась і почала задихатися. Жінка пережила клінічну смерть, її змогли відкачати. Кілька днів вона була під наглядом лікарів, дихала через трубочку.
Але за тиждень почалися ускладнення, жінка померла. Випадок стався у Санкт-Петербурзі рф.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55