Міський голова Новгород-Сіверського, що на Чернігівщині, Олег Бондаренко помер від ускладнень COVID-19. Про це у Facebook повідомила голова правління Громадянської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська.

“Трагічні вибори. Помер міський голова Новгород-Сіверського від ускладнень COVID-19, що на Чернігівщині. За попередніми даними він був лідером перегонів”, — написала Айвазовська.
Також інформацію підтвердив нардеп Максим Зуєв.
Раніше стало відомо про смерть мера Борисполя Анатолія Федорчука, який також помер від ускладнень COVID-19.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55