В Івано-Франківську померла 19-річна дівчина, у якої діагностували COVID-19. Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків у своєму відеозверненні в Facebook.
Дівчина перебувала в Центральній районній лікарні у важкому стані на межі інтубації. За словами Марцінківа, вона померла сьогодні, 13 травня, вночі.
"Ця ніч була трагічна для нас. У Центральній міській клінічній лікарні від коронавірусу померла дівчинка, 19 років. Нічим не хворіла... Це величезна трагедія, не змогли врятувати", - зазначив мер Івано-Франківська.
Крім того, за його словами, від COVID-19 в місті також помер і 44-річний чоловік, який мав цукровий діабет.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55