У Львові після тривалого лікування від коронавірусу помер головний спеціаліст управління охорони здоров'я ЛМР, головний педіатр міста Богдан Остальський.
Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради. Свої співчуття у Facebook висловив також міський голова Львова Андрій Садовий.
"Відійшов у вічність головний педіатр Львова Богдан Остальський. Лікар, якого ми назавжди запам'ятаємо як великого професіонала і хорошого друга для наших дітей. Нам дуже пощастило жити і працювати разом з вами, Богдане Романовичу. Вічна пам`ять!" – написав мер міста.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55