В США від невідомого синдрому загинуло одразу троє маленьких дітей. У всіх дітей виявили коронавірус.
За словами губернатора Нью-Йорку, коронавірус викликає запалення кровеносних сосудів і в подальшому-проблеми із серцем. Через це, ймовірно, і загинули малюки.
Крім того, стало відомо, що станом на 9 травня більше 73 дітей в Нью-Йорку захворіли рідкісною хворобою, яка має деяку схожість з хворобою Кавасакі. Куомо підкреслив, що багато хто з цих маленьких пацієнтів не мали респіраторних симптомів, характерних для коронавірусу, але у всіх тест показав наявність COVID-19.
Нагадаємо, що китайський вчений назвав найнебезпечнішу властивість коронавірусу..
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55