Щонайменше 20 військовослужбовців урядової армії і бійців Народного Ополчення Іраку стали жертвами подвійного теракту в місті Ель-Фаллуджа (57 км від Багдада). Про це повідомив телеканал "Аль-Джазіра".
За його даними, солдати загинули в результаті скоординованої атаки бойовиків, в рядах яких були смертники. Жодне з діючих у країні екстремістських угруповань не взяло на себе відповідальність за атаку. За даними місії ООН (МООНСІ), тільки за жовтень жертвами безперервного насильства в Іраку стали 714 людей, постраждали 1269 осіб. У боях з терористами загинули також 155 службовців сил безпеки, причому, в це число входять не тільки силовики, а й бійці народного ополчення і курдських воєнізованих формувань "пешмерга".
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22