Від "живих свідків": з'явилися уточнені дані про масштабні втрати "ЛДНР" під Дебальцевим

 Обозреватель

Проросійські війська понесли величезні втрати в боях на Донбасі за останні кілька днів.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив відомий лікар з Єнакієвого Олександр Чернов із посиланням на джерела.

«Отже, деякі підсумки щодо орковтрат на Світлодарському напрямку на підставі «дуже достовірних» джерел: від «живих свідків», точніше сказати! 1. Окуповане Єнакієве, морг, 6:00 ранку: рефрижератор відвіз 9 орків «громадян РФ» у морг л.Калініна Донецька: туди звозять оркоросіян з усієї ДНР», окрім Новоазовська - з нього тіла забирають безпосередньо в РФ», - розповів Чернов.

За його словами, в морзі Єнакієвого, з урахуванням привезених о 3:00 ранку 24 грудня сімох загиблих, із 18 грудня зібралося 13 тіл «місцевих» бойовиків.

«Сьогодні вдень з Алчевська вже приїжджала рідня за одним із дохлих захистнигів - відвезли ховати «на батьківщину». З огляду на те, що трупів «народних міліціонерів» ЛНР - чи не більша частина - то, ймовірно, будуть ще «родичі» з ЛНР. Разом через Єнакієве за 5 днів пройшли мінімум 22 трупи і не менше 25 середньотяжкопоранених орків: життя пари супротивників, що залишаються в стаціонарі ГБ№1, - і зараз під (великим) питанням.

Чернов наголосив, що всі загиблі надійшли зі Світлодарського напрямку, оскільки з інших бойових зон в Єнакієве загиблих нібито не возять.

Через морг Дебальцеве за 5 днів пройшли щонайменше 20 тіл загиблих «ЛНРовців» зі Світлодарського напрямку.

«У ГБ№2 Горлівки за тиждень скупчилося до 25 середньотяжколоранених орків. З них мін.5 - зі Світлодарська. Через морг пройшло не менше 20 трупів, але саме Світлодарськ виокремити складно, оскільки ворога непогано відлупцювали, починаючи з 15 числа, і під Зайцевим. Донецьк, лікарня Калініна, морг: вперше з серпня прибув судмедексперт з РФ. А цього м'яса - мінімум 30 тіл за 5 днів! Здебільшого, зі Світлодарського напрямку», - зазначив медик.

«Наголошую: це лише м'ясо «громадян РФ», в масі своїй, (не) штатних військовослужбовців - оскільки просто тих що прибули з РФіі «ідейних» добровольців - у морг Калініна, зазвичай, не везуть - залишають в моргах на місцях», - додав Чернов.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення