На Одещині 11-річна мешканка Чорноморська померла від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією. Про це 19 квітня повідомляє місцеве видання "Думська" з посиланням на родичів дитини.
Зазначається, що дівчинка провела в обласній дитячій лікарні понад місяць. В результаті перенесеної коронавірусної інфекції у неї відмовили внутрішні органи.
Мати дівчинки також знаходиться в лікарні з COVID-19.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55