Відомий український телеведучий Андрій Джеджула повернувся з Франції та відразу пішов на роботу.
Про це пише "Детектор медіа".
За даними ЗМІ, він відмовився від самоізоляції, мовляв, почувається добре.
"Коли я повертався, нас не відсилали на карантин, жодного слова ніхто не казав. В аеропорту люди просто пішли собі додому. У мене жодних проблем немає наразі, я ходжу працюю", – розповів Джеджула.
При цьому додав: хотів здати тест на коронавірус, проте йому відмовили через відсутність симптомів.
"Коли буде можливість, коли тести будуть доступними – я піду й перевірюся. Я хотів це зробити, але мені не дали тест, бо в мене не було симптомів", – уточнив він.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55