У місті Кременчук Полтавської області патрульних поліцейських звинуватили у перевищені службових повноважень, внаслідок чого постраждав чоловік.
Про це написала пресслужба прокуратури Полтавської області на своєму сайті 3 липня.
За даними слідства, співробітники батальйону патрульної поліції у місті Кременчук приїхали на виклик медиків, де мешканець квартири відмовлявся від госпіталізації.
"Один із патрульних заламав чоловікові руки за спину та силоміць вдягнув кайданки. У результаті такого застосування спецзасобу потерпілий отримав тілесні ушкодження у виді перелому кісток передпліччя", – йдеться у повідомленні.
Місцева прокуратура проводить подальшу перевірку вказаного факту.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55