Відомий нардеп попросив громадянство в Румунії

Національний орган з питань громадянства Румунії задовольнив прохання нардепа від "Слуги народу" Олександра Дубинського і надав йому громадянство цієї країни. Про це повідомляє екснардеп Сергій Лещенко у власному Telegram-каналі.

За даними Лещенка, інформація про це міститься в наказі 272/P "Про затвердження надання румунського громадянства для 222 чоловік", виданому в Бухаресті 26 лютого 2020 року.

Дубинський входить в список осіб, які нібито звернулися до влади Румунії з проханням про відновлення румунського громадянства при збереженні місця проживання за кордоном.

"Ви самі можете в цьому переконатися - клопотанням Дубинського про набуття громадянства Румунії було присвоєно номер 28232/2017, і позитивне рішення по його питанню значиться в наказі під пунктом 92", - йдеться у повідомленні.

За інформацією екснардепа, тепер у Дубинського є півроку на присягу і отримання внутрішнього паспорта. Після виходу наказу він просто так не може відмовитися від громадянства Румунії. Ну а якщо буде встановлено, що він отримав їх за підробленими документами (а це дуже схоже на правду), то йому загрожує від 3 до 5 років румунської в'язниці і заборону на в'їзд до ЄС на багато років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення