Відомого бігуна Оскара Пісторіуса засудили до шести років за вбивство

 Guardian

Верховний суд ПАР засудив паралімпійського чемпіона-спринтера Оскара Пісторіуса до шести років за вбивство своєї подруги Ріви Завтра, хоча мінімальне покарання за цією статтею - 15 років.

Про це повідомляє The Guardian.

У жовтні 2014 року Пісторіус вже був засуджений на п'ять років за ненавмисне вбивство. У в'язниці він провів лише 10 місяців, після чого був переведений під домашній арешт.

Однак у грудні 2015 року Верховний Суд ПАР перекваліфікував справу на "умисне вбивство". Верховний Суд вирішив, що Пісторіус, вистріливши чотири рази через двері, повинен був розуміти, що ці дії можуть вбити людину.

Нагадаємо, в середині лютого 2013 року Пісторіус застрелив Стенкамп, коли та перебувала у ванній. За словами легкоатлета, він думав, що за дверима знаходився грабіжник.

Сім'я убитої раніше неодноразово висловлювала своє невдоволення вердиктом про визнання Пісторіуса винним у навмисному вбивстві. Пісторіус пропонував виплатити родині Стенкамп 375 тисяч південноафриканських рендів (близько 27 тисяч євро), але родичі дівчини відкинули цю пропозицію.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення