Видовищна подія року: оголошені переможці Чемпіонату України з пляжного волейболу (фото)

У столиці пройшов фінал Чемпіонату України з пляжного волейболу. Протягом трьох днів видовищний бій за звання чемпіона-2021 відбувався на кортах київського Центра пляжних видів спорту "СЕТ".

У фінальних іграх змагались 16 чоловічих і 16 жіночих найсильніших команд країни. Хто з вболівальників не зміг прийти у СЕТ і підтримати спортсменів, мали змогу дивитися трансляцію наживо і відчути емоції на повну. У коментарях глядачі зауважили, що ракурс зйомок з кількох камер, повтори найяскравіших моментів протистоянь, професійна робота коментатора загалом дали відчуття справжньої присутності на турнірі.

"У Києві пройшла головна подія року – фінал Чемпіонату України з "пляжки". Я переконався в тому, що пляжний волейбол – найкрасивіший командний вид спорту", – сказав після оголошення переможців Костянтин Стогній – автор проекта "Надзвичайні новини", які виступили генеральним спонсором турніру.

Гра була напрочуд видовищною: спортсмени "літали" у повітрі, "плавали" у піску, і навіть в останній момент відбивали м’яч, стоячи горизонтально навшпиньки.

На жаль, запеклі змагання не обійшлись без травм. Проте спортсменам одразу надали допомогу медики, які чергували біля кортів.

Завершальний день фіналу Чемпіонату України з пляжного волейболу показав, що перемогу вибороли:

Серед жіночих команд

  1. Махно Ірина/ Махно Інна
  2. Хміль Ангеліна/ Лазаренко Тетяна
  3. Луніна Діана/ Давидова Валентина

Серед чоловічих команд

  1. Попов Сергій/ Рєзнік Едуард
  2. Євген Журавель/ Максим Гладун
  3. Денис Денисенко/ Владислав Ємельянчик

Після вручення нагород переможцям причетні до спортивного дійства відкоркували пляшку ігристого. Щоправда, це було дещо несподівано, тож спортсменам довелося ховатися від бризок.

Попов / Рєзнік - Денисенко / Ємельянчик яскраві моменти гри

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення