Суддя Господарського суду Києва Вікторія Джарта підтвердила, що захворіла на коронавірус. Про це чиновниця розповіла у коментарі виданню “Страна“.
Зазначається, що жінка перед цим відпочивала в Куршавелі.
Крім того, Вікторія повідомила, що лікарі готують її до виписки з Олександрівської лікарні. За її словами, тест на коронавірус вона зробила ще тиждень тому.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55