Віджатий донецький Макдональдс на Південному готується відкрити двері для відвідувачів. Нова перемога молодої республіки. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав журналіст Деніс Казанський.

"Поки Україна руйнується і загниває, Донецьк розвивається і процвітає.
ДНР - все тільки починається. У добрий шлях,"- підкреслив журналіст.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55