Колишній лідер "Правого сектора", народний депутат України Дмитро Ярош висловив екс-ватажкові так званої "ДНР" Ігорю Стрелкову (Гіркіну) взаємну повагу, назвавши його "ворогом" і "хорошим диверсантом".
Про це нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.
"Взаємно... Гіркін - ворог. Гіркін - хороший диверсант... Слава Нації! Смерть російській федерації!", - написав Ярош.

Даний пост менш ніж за 15 хвилин зібрав 65 лайків.
Раніше терорист висловив повагу Дмитру Ярошу в одному з відео, яке було опубліковане на сайті YouTube, назвавши його "гідним ворогом".
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55