Війська РФ у Криму можуть застосувати ядерну зброю, - ГУР

За даними Головного управління розвідки Міністерства оборони України, на території анексованого Росією Криму вже є засоби її доставки. Про це повідомляє офіційний сайт Головного управління розвідки Міністерства Оборони України.

“Засоби доставки ядерної зброї зараз розташовані на території Криму – на аеродромах і на військово-морській базі Севастополя. Це бойові кораблі і підводні човни. Самі ядерні боєзаряди перебувають на території Південного військового округу Російської Федерації”, – заявив в ефірі “Радіо Свобода” представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

За необхідності ядерні боєзаряди доставлять на територію півострова і вони будуть готові до застосування. “Вони можуть бути доставлені або на територію Криму, в разі ухвалення такого рішення, для оснащення засобів доставки, або ж ці ядерні боєприпаси можуть бути поставлені на літаки, коли вони перекидаються на аеродроми Південного військового округу. Після цього зброя буде готова до бойового застосування”, – підкреслив Вадим Скібіцький.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення