Військова прокуратура викрила прикордонника, який збував наркотики

В Україні "на гарячому" затримали прикордонника, який підозрюється у збуті наркотичних засобів. Про це повідомляє пресслужба військової прокуратури Центрального регіону України.

"Військовою прокуратурою Центрального регіону України затримано військовослужбовця Східного регіонального управління ДПС України за фактом незаконного збуту наркотичних засобів, вчиненого за попередньою змовою групою осіб", - сказано у повідомленні.

Установлено, що військовослужбовець Держприкордонслужби України, діючи за попередньою змовою з невстановленими на даний час особами, налагодив систематичний збут особливо небезпечних наркотичних засобів цивільному населенню.

Так, 27 липня він реалізував громадянину України, який діяв під контролем правоохоронних органів, канабіс, вагою 5 гр. за 2 500 грн.

У подальшому вказаний військовослужбовець ДПС запропонував цьому ж громадянину придбати ще одну "порцію" канабісу, вагою 100 гр. за 50 000 грн.

"7 вересня військовий-наркоділок реалізував частину попередньо обіцяного наркотичного засобу вагою 3 гр. зазначеному громадянину, який діяв під контролем правоохоронних органів, отримавши за це 1 500 грн., після чого був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України в порядку ст. 208 КПК України", - додається у повідомленні.

Зазначається, що в ході проведення обшуків у одного з спільників затриманого виявлено канабіс вагою 50 гр., який в подальшому був вилучений правоохоронними органами.

На даний час проводяться невідкладні слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення всіх осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення