Військові збили безпілотник у районі складів ЗСУ

 Facebook

У середу українські військові збили безпілотник, який пролітав над складами Збройних Сил України. Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ у Фейсбуці.

"Черговий поста однієї з військових частин центрального регіону солдат Дмитро Гальчук вчасно виявив проліт безпілотного літального апарата над об'єктом, який охороняв, і доповів про цей факт.

Було негайно запроваджено план посилення охорони і оборони військової частини, в рамках якого військовослужбовець протидиверсійного резерву солдатів Богдан Лавошник застосував штатну зброю по безпілотнику і нейтралізував його", - йдеться в повідомленні.

Після цього командування прийняло рішення про посилення охорони військової частини.Інформацію про місце події і про те, кому належав безпілотник, не уточнюють.

Нагадаємо, в ніч на 18 лютого на складі 72-ї окремої механізованої бригади в Куйбишевському районі Запорізької області здетонували боєприпаси.

Пожежу спричинили безпілотники, які скинули пальну суміш.

Наступного дня в Донецькій області бойовики намагалися підпалити склади українських військових, скидаючи фосфорні запальні гранати також за допомогою безпілотників.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення