Військовий, який збив трьох курсанток у Києві, може вийти під заставу (відео)

Суд залишив під вартою майора Української військово-медичної академії Володимира Холодного, який п'яним збив трьох курсанток у Києві, проте дав йому шанс вийти під заставу. Про це пише "Судовий репортер".

На засіданні 23 грудня суд досліджував письмові докази обвинувачення, зокрема результати судово-медичних експертиз, і не встиг перейти до допиту обвинуваченого. Тому суддя порушила питання запобіжного заходу.

Сторона звинувачення наполягала на утриманні під вартою. Адвокат потерпілих заявив, що в разі звільнення Холодний зможе вплинути на потерпілих через співробітників академії, де навчаються дівчата.

Обвинувачений обурився таким припущенням і сказав, що не встиг ні з ким познайомитися в академії, оскільки прийшов туди на роботу лише напередодні інциденту – 13 серпня 2020 року. Він підкреслив, що визнає свою провину й готовий нести покарання. Водночас із цивільним позовом про відшкодування військовому госпіталю 249 тис. гривень за лікування потерпілих Холодний не погодився.

За рішенням суду обвинуваченого залишили під вартою ще на 60 діб з альтернативою виходу під заставу в 168 тисяч грн. Він також повинен буде здати паспорт для виїзду за кордон, прибувати до прокурора та суду, утримуватися від спілкування зі свідками та потерпілими.

Наступне судове засідання у справі планується 25 січня.

Нагадаємо, 25 серпня 2020 року співробітник Української військової медичної академії Володимир Холодний у дворі медакадемії порушив правила дорожнього руху і в стані алкогольного сп’яніння автомобілем наїхав на трьох абітурієнток. Бампером їх притиснуло до бокової частини сходів ґанку.

Від наїзду троє дівчат отримали тяжкі ушкодження ніг. В останнє засідання прибула лише одна потерпіла, в якої були перелами ніг. Інші дві дівчини, яким ампутували по одній нозі, лікуються за кордоном.

Дії Холодного кваліфікують за ч.2 ст.286 ККУ – порушення правил дорожнього руху, що спричинили тяжкі тілесні ушкодження.

Винуватцю автопригоди загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом до трьох років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення