Викрадали людей на Луганщині: правоохоронці встановили учасників організованої злочинної групи

Правоохоронці встановили учасників організованої злочинної групи, які під час окупації Луганської області незаконно позбавляли свободи мирних жителів.

Як розповіли в пресслужбі ГУНП, зловмисники під приводом порушення так званої "комендантської години" викрадали та незаконно позбавляли волі жителів Лисичанська.

Людей змушували насильно копати окопи і траншеї, будувати фортифікаційні споруди, а також складати захисні барикади, вирішуючи таким чином стратегічні і тактичні завдання окупаційних військ.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання учасників групи правоохоронці виявили та вилучили понад 200 кілограмів вибухової речовини, реактивні протитанкові гранати РПГ-22 і боєприпаси.

У ході досудового розслідування встановлено, що у квітні 2014 року мешканець міста Лисичанська, перебуваючи у складі так званої "козацької національної гвардії всевеликого війська Донського ім. М. І. Платова", організував та очолив злочинне угруповання, до складу якого входило троє осіб. Відомо про п'ять постраждалих.

Діяльність злочинної групи була зупинена наприкінці липня 2014 року, після звільнення міста від незаконних збройних формувань підрозділами Збройних сил України.

"Наразі слідчими здійснюється досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами незаконного позбавлення волі та викрадення людей, участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань, незаконного поводження із зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, ведення агресивної війни, порушення законів та звичаїв війни", – відзвітували в поліції.
Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення