Сьогодні у Києві правоохоронцям вдалося звільнити із полону викрадену одеситку та її автомобіль. Про це повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.
Як повідомили правоохоронці, спецоперацію зі звільнення провели у столиці, на Борщагівці
“Правоохоронці затримали п’ятьох підозрюваних, один з яких житель Донецької області, а решта — кияни”, — повідомили у прес-службі.
Нагадаємо, увечері 2 листопада на парковці в пер.Мукачівському невідомі викрали жінку разом із автомобілем Lexus
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55