Викрали понад $30 млн: правоохоронці викрили бандитів, які грабували українські банки (фото)

У США затримали учасників злочинної організації, які викрали з банківських сейфів України майно більш ніж 30 млн доларів США. Про це повідомляє Управління комунікації Національної поліції України.

У злочинну організацію входили щонайменше 25 осіб. У 2015-2016 роках в Києві жертвою зловмисників стала 51 людина. Підозрювані викрали з їхніх банківських сейфів майно на майже 170 млн гривень.

Організаторами є громадяни України, які одночасно мають громадянство США, де вони легалізували незаконно отримані кошти. Тепер їм загрожує 20 років позбавлення волі.

Для викриття і затримання зловмисників українські поліцейські протягом трьох років тісно співпрацювали з правоохоронцями кількох країн, зокрема США, Латвії, Молдови, Македонії, Грузії, Азербайджану та Узбекистану.

Протягом усього періоду діяльності учасники злочинної організації з метою вчинення особливо тяжких злочинів, спрямованих на викрадення коштів та цінностей у сховищах банківських установ, вчиняли й інші злочини, необхідні для досягнення цієї мети. Зокрема йдеться про підроблення офіційних документів, насамперед - паспортів громадян України та документів щодо оренди банківських сейфів у банківських установах, використання завідомо підроблених документів.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення